Купити патрони для травматичної зброї: поради експертів PATRON в техніці безпеки
Багатьом давно відомо, що з будь-якою зброєю слід завжди поводитись так, ніби вона заряджена і знята із запобіжника без численних запевнень, що вона повністю розряджена. Для того, щоб купити патрони для травматичної зброї слід всього лиш навідатися до відповідного магазину товарів такого типу. Безумовно, для купівлі вогнепальної зброї також знадобиться відповідний дозвіл контролюючих інстанцій. В даній статті ми дещо глибше поговоримо про базові правила поводження з вогнепальною зброєю і не лише.
Зброю обов’язково варто завжди розцінювати як заряджену
Якщо ви три маєте в руках переломну зброю слід відкрити її та дослідити відсутність патрону всередині. Коли ви маєте справу з багатозарядною зброєю, буде дуже мало просто оглянути магазин. Неодмінно потрібно детально дослідити патронник. Не слід байдуже ставитись до будь-якої несправності викидного механізму, в результаті якої патрон міг застрягти в патроннику. Для того щоб максимально знизити шанси травмування людей зброєю, потрібно завжди ретельно слідкувати за високим рівнем її чистоти.
Декілька традиційних порад з безпечного поводження зі зброєю
- Не рекомендується допускати проникання сторонніх предметів всередину зброї чи її ствол. Якщо це сталося – ні в якому разі не намагайтеся виконувати постріл.
- Категорично не рекомендується самому замінювати деталі, які вийшли з ладу.
- Виконувати зарядку зброї необхідно безпосередньо перед стартом стрільби.
- Не натискайте на гачок спуску, якщо зброя стоїть на запобіжнику – це в силах призвести до пошкодження пружинного механізму.
- Уникайте пострілів по стінам та іншим твердим поверхням, адже куля може відрекошетувати від них та влучити у вас або у випадкових людей.
- Використовуйте тільки відповідні набої.
- Особливо уважно слід дотримуватися правил безпечного поводження зі зброєю на колективних полюваннях. Безпосередньо до того моменту, як стрілець займає позицію для стрільби, зброя повинна перебувати в максимально безпечному положенні, тобто рушниця повинна бути зламана, а затвор гвинтівки у відкритому стані.
- Не просто так і на всіх стрілецьких стендах завжди передбачені максимально жорсткі правила, які безпосередньо проголошують, що стрілець має рухатись по майданчику виключно з переламаною рушницею, а заряджати і закривати її може, лише коли вже зайняв позицію для ведення вогню.
Такі правила були написані виходячи з величезного досвіду, що був напрацьований роками.
Пам’ятайте, що вогнепальна зброя – велика відповідальність і на це варто завжди зважати.
Гарного та спокійного вам стрілецького досвіду.