Поради Insurs Online, де знайти місце продажу туристичних страховок | SaminOil
Поради Insurs Online, де знайти місце продажу туристичних страховок

Поради Insurs Online, де знайти місце продажу туристичних страховок

На сьогодні в Україні існує більше 60 типів страхових полісів. Види страхових полісів поділяють на унікальні та популярні, як і власне страхування певних ризиків, майна, здоров’я чи відповідальності. Наявність страхового полісу забезпечить фінансову допомогу при настанні страхового випадку — травма, хвороба, втрата майна, інше. Обрати кращуе місце продажу туристичних страховок доволі просто, однак варто першочергово вивчити особливості доступних варіантів.

Страховий поліс медичного виду

Кожна застрахована особа може отримувати безоплатні консультації фахівців цілодобово протягом усього періоду дії страхового договору. Економія спроможна бути виражена у фінансовому або часовому еквіваленті. Економити на полісі медичного страхування категорично не рекомендується: варто відразу описати повний список можливих ризиків. Якщо страховик пропонує страховку з франшизою, що дорівнює нулю, яка дорожча, розгляньте доцільність цього.

Автомобільне страхування

Страховик перерахує грошове відшкодування у разі отримання травми, отриманій у випадку автопригоди. Вартість страхового поліса стартує всього від 1 грн за 1 день покриття, але може виступити необхідною рятівною фінансовою соломинкою в такій стресовій ситуації, як ДТП.

Страхування авто для виїзду за кордон

Green Card – це дуже цінний міжнародний страховий сертифікат, що має в усіх країнах встановлену форму. Страховка «Green Card» є беззаперечною для автомобілів чи мотоциклів, що їдуть за кордон, відноситься до автомобільного страхування. У даному випадку страховою компанією захищається правова та цивільна відповідальність власника авто за межами України.

Переваги отримання страхування онлайн:

  1. Відсутність потреби готувати на підпис чималої кількості договорів часто суттєво впливає на фінальну ціну поліса.
  2. Легкість та швидкість оформлення. Це можна зробити буквально в будь-якому місці в комфортний момент для клієнта.
  3. Максимально легко зберігати та застосовувати такий страховий поліс.

Як купити страховий поліс?

Для відвідання офісу страховика іноді може знадобитися декілька годин. Оформлення страхового поліса онлайн відніме суттєво менше часу, ніж у випадку з традиційним варіантом. Варто просто оглянути пропозиції від страховиків України, виділити потрібний страховий продукт, розрахувати вартість страховки, вибрати спосіб оплати та просто отримати документ на електронну пошту.

Джерело: https://agent.insurs.online/